درباره ما

درباره مابا همت خیرین و تعاملات اجتماعی،
ساختن دنیای زیبای کودکان بیمار…

شروع ترنم

خیریه تعالی راه نیکی مهر تهران (ترنم) در سال ۱۳۹۱ به همت دانشجویان مختلف شهر تهران و با هدف حمایت مادی و معنوی از کودکان مبتلا به بیماری خاص و خانواده ایشان شکل گرفت تا نتیجه، بهبود کیفیت زندگی این کودکان در دوره ی بیماری و مراقبت های پس از آن باشد.

چشم انداز ما

  • ساختن جهان بهتری برای کودکان از نظر سلامت، آگاهی و توانمندی
  • ارائه بهترین خدمات و تسهیلات برای کودکان مبتلا به بیماری خاص

ارزش های ما

  • فعالیت طبق اصول سازمانی
  • داوطلبانگی متعهدانه
  • همکاری محترمانه

موسسه خیریه تعالی راه نیکی و مهر تهران، فضایی برای رشد و تعالی نیکوکاری

0 مشارکت مالی
0 داوطلب
0 کودکان
0 پروژه های تکمیل شده

کاری که ما انجام می دهیم

دارو

کودکان مبتلا به بیماری خاص، در دوره پیوند مغز و استخوان و پس از آن نیاز جدی به تهیه دارو دارند و این نیاز در تمام طول درمان توسط مؤسسه تأمین می شود.

اسکان

کودکان مبتلا به بیماری خاص، به دلیل شرایط حساسی که دارند بخصوص بعد از دوران پیوند مغز و استخوان باید در مکان مناسبی از نظر امکانات رفاهی و بهداشتی مراقبت شوند تا از عوارض بعد از پیوند، که گاه جبران ناپذیر است، جلوگیری شود. مؤسسه خیریه ترنم در این مرحله ی مهم همراه کودکان بیمار و خانواده هایشان خواهد بود تا از این برهه ی حساس به سلامت عبور کنند.

معیشت

رژیم غذایی، لوازم بهداشتی و پوشاک مناسب از جمله مواردی است که باید در دوره ی بیماری رعایت شود و تأثیر مستقیمی بر روند بهبود کودکان دارد؛ این موارد به شکل کامل برای کودکان بیمار توسط خیریه ترنم پشتیبانی می شود.

حمل و نقل

اکثر مددجویان ترنم ساکن شهرستان هستند و از وقتی که پزشک اجازه ی بازگشت به شهر محل سکونتشان را می دهد باید به شکل منظم برای چکاپ به تهران برگردند؛ اگر حمل و نقل کودکان بدون در نظر گرفتن شرایط حساسشان انجام شود ، می تواند عوارض جبران ناپذیری ایجاد کند؛ مؤسسه ی خیریه ترنم در این مرحله هم همراه کودکان و خانواده هایشان خواهد بود تا با خاطری آسوده مراحل درمان را طی کنند.

هیأت مدیره

آقای محمد کلهر

رییس هیأت مدیره

آقای علیرضا خدایاری

مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره

خانم سکینه دادخواه

عضو هیأت مدیره

آقای امیرحسین کیشانی فراهانی

خزانه دار هیأت مدیره

خانم صدیقه السادات رحمتی

عضو هیأت مدیره

همکاری برندها و شرکت ها با ترنم

در راستای مسئولیت اجتماعی موسسات و شرکت ها در زمینه حمایت از نهادهای خیریه و کمک های مردمی به این تشکل ها،شما هم اگر مجموعه ای دارید برای این جنس از حمایت های اجتماعی، با فشردن دکمه زیر به ما بپیوندید.