خیریه ترنم ، حامی کودکان مبتلا به بیماری خاص
با ما تماس بگیرید 0990-017-0120
کمک به خیریه

ترنم از ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۴

با عنایت پروردگار و همت جمعی از دانشجویان ورودی ۹۱ مهندسی مکانیک و هوافضا دانشگاه علوم و تحقیقات در پاییز ۹۲تصمیم پرفته شد به ملاقات کودکان سرطانی در اتاق های قرنطینه بیمارستان شریعتی برویم و کمک کوچکی در حد توان جمعیتی دانشجویی انجام بدهیم.

در سال ۹۲ حدود ۵ میلیون کمک مالی و به تعداد کودکان سرطانی بسته های هدیه تهیه شد.

در سال ۹۳ جدا از دانشجویان علوم وتحقیقات و ورودی های ۹۰ و ۹۲ ،دوستان دیگری از دانشگاه آزاد تهران مرکز و دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر اضافه شدند و کمک ها در سال ۹۳ حدود ۹ میلیون کمک مالی و ده عدد بخاری برقی برای اتاق های قرنطینه و۲۵ بسته هدیه برای کودکان در قرنطینه و بخش و توسط خیرینی ۱۰عدد تلویزیون برای اتاقها خریداری شد.

در پاییز ۹۴ به رسم دو سال گذشته دوستان زیاد دیگری از دانشگاه های آزاد جنوب ، شمال،پرند،غرب،دانشگاه تهران،شهیدبهشتی و دیگر دانشگاه ها به جمع ما اضافه شدندو جمعیتی متشکل از۳۰۰ دانشجو به ملاقات کودکان سرطانی در اتاقهای قرنطینه بیمارستان شریعتی رفتیم.

 

که علاوه بر کمک ها فعالیت های همچون گروه گریم و اجرای برنامه برای شادکردن کودکان و پخش ۵۰۰ طرف عدسی در بیمارستان و اهدای خون بیش از ۱۵۰ نفر از دوستان گروه  ما به بانک پیوند سلولهای بنیادی بیمارستان انجام شدو بیش از ۱۶میلیون کمک مالی ،بیش از ۵۰بسته هدیه و خرید ۱۰ بخاری برقی و ۴ عدد مبل تخت خواب شو برای همراهان مریض انجام شد.

 

طی این ۳ سال تمامی کمک های مالی با حساب شخصی یکی از دانشجویان جمع آوری شده و موارد ترخیص ،آزمایش و داروی کودکان صرف شده است و فاکتورها و پرینت کامل حساب و مدارک پزشکی بیماران در اختیار همه دوستانی که کمک کردند قرار گرفت .

بعضی از انتظار ها اگر تا اخر دنیا هم طول بکشند سرانجامش شیرین است.
انتظار ملاقات کنندگان برای اهدا خون برای عضویت در بانک سلول های بنیادی

١٩ اسفند ماه٩۴

اشتراک در خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و مطالب ما